4300 zł

przewóz pasażerów w gminnych przewozach pasażerskich

Jarocińskie Linie Autobusowe Spółka z ograniczoną odpowiedzi...

Jarocin, Wielkopolskie
10 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: Kierowca samochodu ciężarowego do 3,5t -wywóz towaru do klientów. Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Praca na pełen etat

"AGAT" Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak

1 dzień temu

4464 zł

przewóz pasażrów w gminnych przewozach pasażerskich
Praca na pełen etat

TRANS PEGAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

22 dni temu
„Wielkopolskie Centrum Recyklingu –  Sp. z o.o. w Jarocinie” ogłasza nabór na wolne stanowisko: Kierowca wymiar pracy: pełen etat Wymagania: ~wykształcenie min. zawodowe, ~prawo jazdy kat. C+E, ~karta kierowcy, ~posiadanie aktualnych uprawnień, ~doświadczenie...
Praca na pełen etat
Praca stała
Podróż służbowa
Umowa

Wielkopolskie Centrum Recyklingu

2 miesięcy temu