4242 zł

Zakres obowiązków: Przewóz odpadów Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Praca na pełen etat

BIOGAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Boleszyn, gm. Grodziczno, Warmińsko-Mazurskie
7 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0337 Obowiązki: Przewóz odpadów Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. C+E prawo jazdy kat. C Wykształcenie: ~ średnie ogólnokształcące Miejsce pracy: 13-308 Boleszyn 7, powiat: nowomiejski...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

7 dni temu

4242 zł

 ...różnych - meble, płyty meblowe, stal Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wymagane uprawnienia - karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji zawodowej, doświadczenie - mile widziane. Kontakt tel: (***) ***-**** - Banacki Damian. Wyjazdy tygodniowe,...
Praca na pełen etat
Podróż służbowa
Weekendowy system

Banacki Transport Damian Banacki

Czerlin, gm. Lubawa, Warmińsko-Mazurskie
3 dni temu