Numer oferty: StPr/24/0791 Obowiązki: według stanowiska Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo jazdy kat. C Wykształcenie: ~ podstawowe Pozostałe wymagania: ~ Aktualne badania lekarskie. Praca na terenie miasta Kielce...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Brzeziny, gm. Morawica, Świętokrzyskie
18 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: według stanowiska Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Aktualne badania lekarskie. Praca na terenie miasta Kielce plus okolice. Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|121

USŁUGI TRANSPORTOWO - SPRZĘTOWE TOMASZ WOŚ Miejski Urząd Pra...

17 godzin temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Zawody: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) Uprawnienia: uprawnienia UDT Inne wymagania: Badania SANEPID, uprawnienia UDT Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie...

U JĘDRUSIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

gm. Morawica, Świętokrzyskie
miesiąc temu