1790,3 zł

Zakres obowiązków: Lokowanie towarów na magazynie zgodnie z procedurą, wydawanie towarów z magazynu, raportowanie o niskich stanach towarów magazynowych, wydawanie przesyłek, dbanie o czystość w magazynie. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Łańcucie

Strażów, gm. Krasne, Podkarpackie
1 dzień temu

4300 - 5500 zł

Zakres obowiązków: MAGAZYNIER PRZYJMOWANIE, WYDAWANIE TOWARÓW. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE. ZNAJOMOŚĆ TOWARU BUDOWLANEGO.
Praca na pełen etat

DREWBUD Mirosław Cieśla

Czarna, gm. Czarna, Łańcucki, Podkarpackie
 ...Magazynier Miejsce pracy: Jasionka (pow. rzeszowski) Twój zakres obowiązków Rozładunki i załadunki samochodów za pomocą odpowiedniego sprzętu, Transport i magazynowanie komponentów na regałach wysokiego składowania, Przyjmowanie dostaw do systemu SAP,...
Zasugerowane
Praca stała

BorgWarner Poland Sp. z o.o. - Morse Systems

Jasionka, gm. Trzebownisko, Podkarpackie
8 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1295 Obowiązki: Zakres obowiązków: • prawidłowe przyjmowanie i wydawanie towaru, • odpowiednie rozlokowanie towarów na terenie magazynu, • zadania związane z załadunkiem i rozładunkiem towarów, • kontrola jakości produktów, • zabezpieczanie...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Sokołów Małopolski, Podkarpackie
10 dni temu