27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnych, kontrola jakości wytwarzanych produktów, realizacja zleceń produkcyjnych na dedykowanym obszarze, obsługa panelu dotykowego i komputera Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Pracownik produkcji Zawód: ...
Praca na pełen etat

TARCZYŃSKI SPÓŁKA AKCYJNA

Sowy, gm. Pakosław, Wielkopolskie
2 dni temu
 ...Operator Stacji Technologicznej Miejsce pracy: Miejska Górka Twój zakres obowiązków nadzór nad pracą wszystkich urządzeń na stacji technologicznej kontrola i wprowadzanie korekt do procesu technologicznego na danej stacji montowanie i przeprowadzanie prób...
Zasugerowane
Brygada
Umowa
Praca zmianowa
System 4-brygadowy

Pfeifer & Langen Polska

Miejska Górka, Wielkopolskie
9 dni temu

5500 - 6500 zł

Zakres obowiązków: Stały nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu spawania. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Znajomość spawalniczych systemów zrobotyzowanych. Dobra znajomość rysunku technicznego.
Praca na pełen etat

AGRO-TOM Tomasz Kaniewski

Pogorzela, Wielkopolskie
2 dni temu