...do zespołu tworzącego KH-Kipper Sp. z o.o. – lidera w produkcji zabudów na samochody ciężarowe, poszukujemy osoby na stanowisko: OPERATOR WYPALARKI PLAZMOWEJ OPERATOR WYPALAREK PLAZMOWYCH Obowiązki Cięcie detali na wypalarce plazmowej pod zlecenia produkcyjne...
Praca na pełen etat
Umowa
Praca zmianowa

KH-KIPPER Sp. z o.o.

Kajetanów, gm. Zagnańsk, Świętokrzyskie
18 dni temu
Zakres obowiązków: według stanowiska Wymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, Inne wymagania: Obowiązki: Obsługa prasy krawędziowej, gięcie blach na krawędziarce, dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny Wymagania: Wykształcenie techniczne,...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Bezpośredni pracodawca

"KH - KIPPER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

gm. Zagnańsk, Świętokrzyskie
2 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Praca przy produkcji tworzyw sztucznych przy użyciu różnych urządzeń. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Kielcach

Kołomań, gm. Zagnańsk, Świętokrzyskie
7 dni temu