30 - 31 zł / stawka godzinowa

Wymagania: ~Mile widziane doświadczenie na stanowisku zbieracza-pakowacza, ale nie jest ono wymagane. ~Chęć do pracy, nauki. ~Możliwość odczytania faktury i odnalezienia tego produktu w magazynie oraz zaznaczenia haczykiem, że produkt znajduje się na palecie....
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Praca po godzinach

HASKI MANAGEMENT sp. z o.o.

Radwanków Szlachecki, gm. Sobienie-Jeziory, Mazowieckie
14 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: pakowanie produktów spożywczych do opakowań zbiorczych, oklejanie produktów etykietami Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Zasugerowane

CLEAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szymanów, gm. Góra Kalwaria, Mazowieckie
1 dzień temu

Zakres obowiązków: porcjowanie produktu do tacek przy liniach produkcyjnych zgodnie z wytycznymi Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Zasugerowane

Powiatowy Urząd Pracy Piasecznie

2 dni temu
 ...Magazynier - Pakowacz Miejsce pracy: Chynów (pow. grójecki) Twój zakres obowiązków Przyjmowanie dostaw Ewidencja magazynowa Kompletacja zamówień Pakowanie i etykietowanie Wydawanie towarów Utrzymanie porządku w magazynie Obsługa zwrotów Zarządzanie...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca na pół etatu
Praca na pełen etat
Praca fizyczna
Praca na wysokości
Podróż służbowa
Umowa
Elastyczny czas pracy

GOFREX MACIEJ KOWALSKI, MAGDALENA MOŚCICKA-KOWALSKA s.c.

Chynów, gm. Chynów, Mazowieckie
20 dni temu