27,7 zł / stawka godzinowa

VB IDEA PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w poszukiwaniu pracowników dla Klientów. Naszym celem jest połączenie odpowiednich Kandydatów z najlepszymi pracodawcami. Działamy w różnych branżach i oferujemy szeroki zakres usług, w tym...
Zasugerowane
Praca dodatkowa
Umowa zlecenie

VB Idea Prosta Spółka Akcyjna

Radzymin, Mazowieckie
2 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN...
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

Serock, Mazowieckie
23 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: obsługa klienta, pakowanie paczek, generowanie listów przewozowych, przyjmowanie i wydawanie przesyłek. praca zmianowa od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17, 10-18 Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Praca na pełen etat
Praca w dni powszednie

Powiatowy Urząd Pracy Legionowie

22 dni temu