ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Inne wymagania: sumienność, mile widziane doświadczenie Przeznaczone wyłącznie...
Zasugerowane
Umowa o pracę

PIEKARNIA-CUKIERNIA BRACIA FRANCZYK s.c.

Tarnowskie Góry, Śląskie
2 dni temu

5500 - 6000 zł

Zakres obowiązków: przygotowanie ciast, formowanie, wypiek Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: sumienność, mile widziane doświadczenie Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|100
Praca na pełen etat

PIEKARNIA-CUKIERNIA BRACIA FRANCZYK SPÓŁKA CYWILNA

2 dni temu
 ...Piekarz / Pomoc Piekarza Miejsce pracy: Zabrze Twój zakres obowiązków Przygotowanie ciast oraz kwasów, Obsługa urządzeń piekarniczych, Formowanie chleba/bułek, Utrzymywanie stanowiska pracy w należytej czystości. Nasze wymagania Znajomość technik...
Praca na pełen etat
Praca stała
Umowa
Praca na wysokości
Podróż służbowa

Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Spółka komandytowa

Zabrze
26 dni temu