Numer oferty: StPr/24/0145 Obowiązki: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za naprawy pojazdów osobowych i dostawczych (serwisy olejowe, układy hamulcowe, zawieszenia, rozrządy, silniki, układy wydechowe, klimatyzacja, opony) Wymagania...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Droszków, gm. Zabór, Lubuskie
28 dni temu

4000 zł

Zakres obowiązków: Czyszczenie kanałów kominiarskich, usuwanie z kominów sadzy, obróbka, przemurowania. Praca : Nowa Sól i okolice w godz. 10.00 - 16.00 Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Brak lęku wysokości, praca na wysokościach powyżej...
Zasugerowane
Praca na pół etatu
Praca na wysokości

Kłonowski Bogdan, Okręgowy Mistrz Kominiarski - Okręg nr 2

Nowa Sól, Lubuskie
18 godzin temu

4500 zł

Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za naprawy pojazdów osobowych i dostawczych (serwisy olejowe, układy hamulcowe, zawieszenia, rozrządy, silniki, układy wydechowe, klimatyzacja, opony) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...
Praca na pełen etat

CENTRUM KOŁA WIOL-MAR

2 miesięcy temu