Praca Jako pomocnik Myślibórz, Zachodniopomorskie

1-5 z 5 wyników

Adecco Poland Sp. z o.o.  -  Lipiany, Zachodniopomorskie

Zadania: - praca w systemie 1-zmianowym; - wykonywanie prostych czynności produkcyjno-magazynowych, Wymagania: - chęci do pracy, - dyspozycyjność i gotowość do pracy od 18.06.2018 ! Oferujemy: - praca oparta o umowę zlecenie, - terminowość wypłat...
6 dni temu

kontakt przez PUP  -  Dębno, Zachodniopomorskie

2100 zł
Zakres obowiązków zapoznanie się ze stanowiskiem pracy, szkolenie stanowiskowe BHP, zapoznanie z zasadami technologii wyrobów, przygotowanie stanowiska pracy, przygotowanie surowców do produkcji: mieszanek piekarskich, mąk i dodatków, ważenie i wsypywanie produktów ...
8 dni temu

Szmit Wojciech "WOJTEX"  -  Wójcin, gm. Warnice, Zachodniopomorskie

2100 - 4000 zł
Zakres obowiązków montaż instalacji grzewczo-sanitarnych, pomoc przy wykonywaniu instalacji Inne wymagania praca w godzinach od 07:00 do 16:00 na terenie województwa zachodniopomorskiego
16 dni temu

Firma Remontowo-Budowlana K.J. Jarosław Kraśniański  -  Bylice, gm. Przelewice, Zachodniopomorskie

2100 zł
Zakres obowiązków Prace ogólnobudowlane
7 dni temu

KAN  -  Barlinek, Zachodniopomorskie

Cześć poszukuje dwóch osób do pracy na dachu Pomocnika do pracy na dachu, nie wymagam doświadczenia, jeśli masz zapał do pracy, jesteś sprawny manualnie i potrafisz używać podstawowych narzędzi i nie masz lęku wysokości na pewno sobie poradzisz. Stawka godzinowa pierwszy...
11 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.