Praca Jako pomocnik Zwoleń, Mazowieckie

1-8 z 8 wyników

kontakt przez PUP  -  Lipsko, Mazowieckie
Zakres obowiązków wg programu stażu
1 dzień temu
Ciepielów, gm. Ciepielów, Mazowieckie
Zatrudnię dekarzy, blacharzy, a także pomocników. Osoba z doświadczeniem lub bez. Zapewniam wysokie zarobki, umowę o pracę, dojazd do pracy, zakwaterowanie.
16 godzin temu
Pionki, Mazowieckie
Zatrudnię stolarza lub pomocnika stolarza. Więcej informacji udzielę telefonicznie
Michalin, gm. Zwoleń, Mazowieckie
Firma poszukuje pracowników na stanowisko elektryk, pomocnik elektryka. Praca w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę. Praca od zaraz na dogodnych warunkach.
5 dni temu
LeasingTeam Group  -  Pionki, Mazowieckie
Zakres obowiązków: • Obsługa wózków widłowych przy linii produkcyjnej oraz magazynie w fabryce płyt dvd • Dbanie o stały dostęp komponentów na linii, • Praca ze skanerem, • Wyszukiwanie komponentów na magazynie. Oczekiwania: • Uprawnień do kierowania wózkiem widłowym...
8 dni temu
Rzeczniów, gm. Rzeczniów, Mazowieckie 12 - 20 zł / stawka godzinowa
Witam. Poszukuje pracownika/pomocnika w firmie budowlanej. Więcej inf. po nr tel. 506375782
miesiąc temu
Skaryszew, Mazowieckie
Zatrudnię brukarzy i pomocników . Praca w delegacjach więcej inf. tel.
5 dni temu
Mieczysławów, gm. Zwoleń, Mazowieckie
Witam. przyjmę pracownika na stanowisko cieśla-dekarz (pracownika budowlanego) z doświadczeniem lub pomocnika do przyuczenia zawodu. Praca na miejscu.
10 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.