4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa klienta ,pozyskiwanie klientów Wykształcenie: pomaturalne/policealne Inne wymagania: [Inne] : znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, posiadanie prawa jazdy
Praca na pełen etat

Top-Plast Anatol Kruczyk

Lubań, Dolnośląskie
7 dni temu
Co zyskujesz? Twoje zadania ~realizacja polityki handlowej i promocyjnej firmy – sprzedaż produktów na inwestycje ~budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami – inwestorami, architektami, wykonawcami ~wprowadzanie i prezentowanie nowych produktów ~prowadzenie...
Zasugerowane

Atlas

Lubański, Dolnośląskie
2 miesięcy temu
 ...posprzedażowy ~10% Planowanie i raportowanie Nasze wymagania Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub doradcy; Wykształcenie rolnicze lub co najmniej podstawowa wiedza agronomiczna; Zainteresowanie rolnictwem...
Praca na pełen etat
Umowa
Ciekawy zawód
Elastyczny czas pracy

Timac Agro Polska Sp. z o.o.

25 dni temu