Numer oferty: StPr/24/0458 Obowiązki: Pozyskiwanie klientów w branży gastronomicznej (mrożonki, ryby). Praca w godzinach 9-17 Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ prawo jazdy kat B Wykształcenie: ~ średnie ogólnokształcące...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Chmielów, gm. Nowa Dęba, Podkarpackie
6 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie klientów w branży gastronomicznej (mrożonki, ryby). Praca w godzinach 9-17 Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Praca na pełen etat

Sebastian Głowacki "Gastromax"

8 dni temu
 ...Marzysz o karierze Przedstawiciela Handlowego ale nie masz jeszcze dużego doświadczenia na tym stanowisku?  Rozpocznij swoją przygodę ze światem sprzedaży pomagając naszym Doradcom w umawianiu i przeprowadzaniu spotkań z klientami! Specjalista ds. Sprzedaży telefonicznej...
Praca na pełen etat

Online Marketing Help Sp. z o.o.

Nowa Dęba, Podkarpackie
14 dni temu