27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Zadania: - sprzątanie powierzchni biurowych, - dbanie o porządek na obiekcie. Wykształcenie: podstawowe

INWEMER SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sądec...

Nowy Sącz
1 dzień temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa

Inwemer System sp. z o.o.

Nowy Sącz
4 dni temu

12,7 € / stawka godzinowa

Ametros Facilities Management Ltd. -jest jednym z największych dostawców usług porządkowych. Firma działa na rynku Bytyjskim od 2008 roku i funkcjonuje na całym obszarze Anglii, Walii, Szkocji oraz Irlandii. Specjalizujemy się głównie w sprzątaniu i serwisowaniu akomodacji...
Zasugerowane
Praca sezonowa
Legalna praca
Tydzień

Ametros Facilities Management

Nowy Sącz