Numer oferty: StPr/24/0488 Obowiązki: Sprzedawanie artystycznych artykułów i pamiątek kaszubskich. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo jazdy kat. B Wymagania pożądane: Wykształcenie: średnie branżowe średnie zawodowe...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Kartuzy, Pomorskie
5 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Sprzedawanie artystycznych artykułów i pamiątek kaszubskich. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Praca z komputerem i kasą fiskalną. Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118

PRACOWNIA PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNA MULTI COLOR STANISŁAWA NE...

12 godziny temu
CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse...
Zasugerowane
Podróż służbowa
Umowa

Dino Polska

2 miesięcy temu