Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Mławie

Konopki, gm. Stupsk, Mazowieckie
2 dni temu
Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru.
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Powiatowy UrzÄ…d Pracy w MÅ‚awie

Mława, Mazowieckie
5 dni temu
– obsługa kasy fiskalnej – obsługa działu mięsnego – dbanie o porządek na sali sprzedaży – dbanie o ekspozycję towarów
Zasugerowane
Praca na pełen etat
gm. Radzanów, Mławski, Mazowieckie
16 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

Mława, Mazowieckie
2 dni temu
zarządzanie podległą placówką handlową zgodnie ze standardem pracodawcy, dbanie o odpowiedni zapas i jakość towaru w sklepie, zarządzanie zatrudnionymi sprzedawcami w sklepie.
Zasugerowane
Praca na pełen etat
gm. Dzierzgowo, Mazowieckie
miesiąc temu