4242 zł

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, praca przy komputerze Wykształcenie: średnie zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ELTRON BOŻENA DOBOSZ

Szydłowiec, Mazowieckie
14 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: ~ Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Zasugerowane
Umowa o pracę

15 dni temu
 ...pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: KASJER-SPRZEDAWCA/MERCHANDISER W SKLEPIE KOSMETYCZNYM/DROGERII Lokalizacja: Szydłowiec Zakres obowiązków: • Obsługa klienta • Obsługa kasy...
Zasugerowane
Umowa
Telepraca

Work & Profit

2 dni temu