1790,3 zł

Zakres obowiązków: w/g programu stażu Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Sprzedawca* Zawód: Sprzedawca*
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Grójcu

Warka, Mazowieckie
1 dzień temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Zawody: Sprzedawca* Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

7 dni temu
 ...produkty spożywcze, które spełniają najwyższe standardy. Nasz personel jest doskonale przeszkolony i zawsze chętny do pomocy.Szukamy Sprzedawcy do sklepu na Żoliborzu Artystycznym - ul. Kalina Jędrusik 7 Praca w sklepie osiedlowym na Żoliborzu Artystycznym / Elastyczny...
Zasugerowane
Dobre wynagrodzenie
Praca na pełen etat
Praca na pół etatu
Elastyczny czas pracy

"Fresh Trade" Spółka z o.o. Spółka komandytowa

Laski, gm. Warka, Mazowieckie
5 dni temu