5000 zł

Zakres obowiązków: Przygotowanie szkieletów zbrojeniowych oraz ich montaż w formach. Produkcja elementów żelbetonowych poprzez zalewanie z wibrowaniem elementu. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mile widziane co najmniej 3-miesięczne doświadczenie...
Praca na pełen etat

POLDIM-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dąbrówka Wisłocka, gm. Radomyśl Wielki, Podkarpackie
6 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0608 Obowiązki: Przygotowanie szkieletów zbrojeniowych oraz ich montaż w formach. Produkcja elementów żelbetonowych poprzez zalewanie z wibrowaniem elementu. Wymagania: Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

9 dni temu
Zakres obowiązków: Prace remontowo - budowlane Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe
Zasugerowane

kontakt przez OHP MCK Dębica

Straszęcin, gm. Żyraków, Podkarpackie
miesiąc temu