Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Jeronimo martins Białystok

4 oferty

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę

Wyniki wyszukiwania:

MAGAZYNIER

3500 zł

FADBET Spółka Akcyjna

praca na magazynie z materiałami budowlanymiInne wymaganiamile widziana znajomość branży budowlanejRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniabrak lub niepełne podstawowe, brak
Białystok
17 godzin temu

Magazynier

3500 zł

Zakres obowiązków: praca na magazynie z materiałami budowlanymi Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: mile widziana znajomość branży budowlanej Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|48
Białystok
9 dni temu

Magazynier - praca w Niemczech z bezpłatnym lokum

10,15 € / stawka godzinowa

Kramik

Informacje: MiastoBiałystok StanowiskoMagazynier Poziom stanowiskaPracownik fizyczny Charakter pracyPraca w terenie ...
Białystok
18 dni temu

Operator wózka widłowego wysokiego składu (k/m)

12,42 € / stawka godzinowa

Kramik

Informacje: MiastoBiałystok Charakter pracyStacjonarny Wymiar pracyCały etat Rodzaj umowyUmowa o pracę ...
Białystok
22 dni temu