Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Jobs.pl

1-3 z 3 wyników

jobs.pl

Oferta pracy dla operatora maszyn zbrojarskich na terenie wielkiej Brytanii. Zadania: Praca na zbrojarni (na hali) Gięcie, prostowanie, czyszczenie i cięcie drutu, prętów, siatek oraz mat zbrojeniowych Obsługa giętarek, zginarek automatycznych, półautomatycznych, hydraulicznych...
11 dni temu
Warszawa

JOBS.PL

20 zł / stawka godzinowa
Zadania: Prace porządkowe i ogólnobudowlane na budowie. Wymagania: Pierwsze doświadczenie w pracach budowlanych. Możliwość podjęcia pracy od zaraz. Zaangażowanie w pracę. Chęć podjęcia pracy w dzielnicy Włochy, gdzie znajduje się budowa. Oferujemy: Atrakcyjne...
12 dni temu
Warszawa

JOBS.PL

Wymagania: - Dobra znajomość języka angielskiego, - Podstawowa wiedza na temat obowiązków opiekuna osób starszych, - Chęć niesienia pomocy seniorom, pozytywne nastawienie, życzliwość, cierpliwość. Opis stanowiska: - Zapewnienie bezpieczeństwa i profesjonalnej...
miesiąc temu
Wielka Brytania