Kierownik Sklepu Miejsce pracy: Drezdenko Twój zakres obowiązków realizacja założonych planów sprzedażowych oraz wyznaczonych zadań operacyjnych zarządzanie i koordynowanie pracą całego sklepu oraz zespołem Doradców aktywna sprzedaż oraz weryfikacja wykonania...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca na pełen etat
Umowa
Praca na wysokości

NEONET S.A. w restrukturyzacji

Drezdenko, Lubuskie
18 dni temu
W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Obsługi Lady w sklepie spożywczym Miejsce pracy:  Drezdenko Wymiar czasu pracy: cały etat Praca zmianowa...
Praca na pełen etat
Umowa
Praca zmianowa

Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o.

6 dni temu
WYMAGANIA Optymalny kandydat posiada: Wykształcenie wyższe kierunkowe (magisterskie lub podyplomowe studia ekonomiczne o specjalizacji księgowość/finanse/zarządzanie), Minimum 10- letnie doświadczenie zawodowe w finansach, audycie czy księgowości, Doświadczenie...
Zasugerowane
Gotówka
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa

PROFIT HR w imieniu DIMPLEX

Krzyż Wielkopolski, Wielkopolskie
2 dni temu

5100 zł

Zakres obowiązków: prowadzenie całokształtu zagadnień finansowo- księgowych spółki, kierowanie pracą działu księgowości i kadr Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

Zakład Administracji Budynków Sp. z o.o.

13 dni temu