Średnia wypłata: zł6500 /miesięcznie

Więcej statystyk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe - kierunek bez znaczenia, wymagane minimum 3 miesięce doświadczenia na podobnym stanowisku oraz umiejętność współpracy...
Zasugerowane
Umowa o pracę

CK Grażyna Wójciga

Bielsko-Biała
14 dni temu

7500 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac kamieniarskich, szlifowanie granitu. Praca jednozmianowa w godz. 7.00-15.00 od poniedziałku do piątku w Bielsku-Białej. Umowa o pracę na okres próbny 3 mce z możliwością przedłużenia. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne...
Jedna zmiana
Praca w dni powszednie

4 dni temu
Nad czym będziesz pracował: • rozety, zlewy, cokoły i lamperie, blaty łazienkowe, blaty kuchenne, parapety, kominki, posadzki, elewacje, brodziki, tarasy, balkony oraz schody. • praca z różnymi materiałami, takimi jak: granit, marmur, piaskowiec, spieki kwarcowe •...
Zasugerowane

Jaskiniowiec

22 dni temu