Średnia wypłata: zł2775 /miesięcznie

Więcej statystyk

1790,3 zł

Zakres obowiązków: - obsługa kasy fiskalnej, kolektury Lotto - rozkładanie towaru na półkach sklepowych i magazynie - obsługa komputera, drukarki - obsługa klienta Wykształcenie: zasadnicze branżowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Kluczborku

Jasienie, gm. Lasowice Wielkie, Opolskie
10 godzin temuNowa
Numer oferty: StPr/24/0153 Obowiązki: * prowadzenie kasy biletowej * sprzedaż biletów * udzielanie informacji klientom o usługach Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ średnie ogólnokształcące Pozostałe wymagania: ~ Mile widziane doswiadczenie...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Olesno, Opolskie
5 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: * prowadzenie kasy biletowej * sprzedaż biletów * udzielanie informacji klientom o usługach Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Mile widziane doswiadczenie na podobnym stanowisku.

MIEJSKIE CENTRUM SPORTU I REKREACJI W OLEŚNIE SPÓŁKA Z OGRAN...

21 godzin temu