...Numer oferty: StPr/24/0224 Obowiązki: Sprzedawca - kasjer na stoisku mięsnym. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Pozostałe wymagania: ~ Doświadczenie w pracy w sklepie. Miejsce pracy: PL. BOH. POWST. WARSZAWY 14/5, 88-...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

Osięciny, Kujawsko-Pomorskie
14 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Sprzedawca - kasjer na stoisku mięsnym. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Doświadczenie w pracy w sklepie.
Praca na pełen etat

ARO BIS Bartosz Kłonowski

13 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Zgodny z harmonogramem stażu Kontakt do Pracodawcy (***) ***-****, (***) ***-**** Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Radziejowie

Radziejów, Kujawsko-Pomorskie
9 dni temu
obsługa kasy fiskalnej obsługa klienta obsługa systemów kasowych dbanie o porządek na Stacji
Zasugerowane

Litonia Sp. zo.o.

Bytoń, gm. Bytoń, Kujawsko-Pomorskie
7 dni temu