...naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko: Kasjer - Sprzedawca w sklepie spożywczym Miejsce pracy:  Trzcianka Wymiar czasu pracy: cały etat Praca zmianowa Zakres...
Praca na pełen etat
Umowa
Praca zmianowa

Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o.

Trzcianka, Wielkopolskie
5 godzin temu
CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse...
Zasugerowane
Podróż służbowa
Umowa

Dino Polska

2 miesięcy temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: wg kodu zawodu Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Sprzedawca* Zawód: Sprzedawca* Umiejętności i uprawnienia: 0.01 RPd109 RPd109|100
Zasugerowane

P.H.U. "MONA", Olena Zydel

22 godziny temu