4242 zł

Zakres obowiązków: sprzedaż towarów Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: lekki stopień niepełnosprawności
Zasugerowane

"TROJAK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Drezdenko, Lubuskie
18 godzin temu
 ...Starszy Sprzedawca-Kasjer Miejsce pracy: Drezdenko Twój zakres obowiązków Samodzielne prowadzenie zmiany, bądź w obecności Kierownika Sklepu od kilku do kilkunastu dni w miesiącu, poprzez organizację pracy zespołu, wyjaśnianie reklamacji z klientami sieci, przyjmowanie...
Praca na pełen etat
Praca fizyczna
Umowa
Praca zmianowa

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

3 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0202 Obowiązki: sprzedaż towarów Wymagania: Wymagania dodatkowe: Umiejętności i uprawnienia: ~ Książeczka sanitarno-epidemiologiczna Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Pozostałe wymagania: ...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

10 dni temu