Średnia wypłata: zł3917 /miesięcznie

Więcej statystyk

Zakres obowiązków: - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów; umowa na okres próbny - 3 miesiące; godz. pracy 5.30-22.45 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, Inne ...
Zasugerowane
Umowa
Bezpośredni pracodawca

"DINO POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA

Słupsk
6 dni temu

4360 zł

Zakres obowiązków: - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów; umowa na okres próbny - 3 miesiące; godz. pracy 5.30-22.45 Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: - wynagrodzenie + możliwość...
Praca na pełen etat
Umowa

Słupsk
5 dni temu
Co będziesz robić? Obsługiwać kasę fiskalną Wystawiać faktury VAT Profesjonalnie obsługiwać klientów i udzielać im informacji Czego oczekujemy? Dyspozycyjności od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe Rzetelności w wykonywaniu pracy Pozytywnego...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
1/2 etatu
Weekendowy system

ATERIMA WORK

Słupsk
2 dni temu