Średnia wypłata: zł3911 /miesięcznie

Więcej statystyk

4360 zł

Zakres obowiązków: - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów, I umowa na okres próbny 3 miesiące , dwie zmiany od 05.30 do 22.45; Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat
Umowa
Dwie zmiany

"DINO POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA

Sulików, Dolnośląskie
13 dni temu

4300 - 5000 zł

Zakres obowiązków: Obsługa kasowa klientów banku; sprzedaż kredytów i ubezpieczeń; jedna zmiana 08:30- 16:30; I umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące - docelowo umowa na czas nieokreślony; Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: mile widziany...
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Umowa
Jedna zmiana

ADAM ŻARCZYŃSKI

Lubań, Dolnośląskie
1 dzień temu
 ...rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko: Kasjer - Sprzedawca w sklepie spożywczym Miejsce pracy: Świeradów - Zdrój Wymiar czasu pracy: cały etat Praca zmianowa...
Praca na pełen etat
Umowa
Praca zmianowa

Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o.

Świeradów-Zdrój, Dolnośląskie
5 dni temu