Praca Kasjer Strzelecko-Drezdenski, Lubuskie

1-7 z 7 wyników

Jeronimo Martins Polska S.A.  -  Strzelce Krajeńskie, Lubuskie
Sprzedawca - Kasjer Miejsce pracy: Strzelce Krajeńskie M3_D52-Z OPIS ZADAŃ: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw...
2 dni temu
kontakt przez PUP  -  Trzebicz, gm. Drezdenko, Lubuskie
Zakres obowiązków Wg. harmonogramuRPO
14 dni temu
kontakt przez PUP  -  Strzelce Krajeńskie, Lubuskie 2100 zł
Zakres obowiązków obsługa kasy fiskalnej;obsługa klienta Inne wymagania wymagany staż pracy na stanowisku sprzedawca 1/2 roku
1 dzień temu
kontakt przez PUP  -  Drezdenko, Lubuskie 2100 zł
Zakres obowiązków obsługa klienta, rozkładanie towaru Inne wymagania wymagana: komunikatywność
7 dni temu
kontakt przez PUP  -  Strzelce Krajeńskie, Lubuskie
Zakres obowiązków Wg programu stażuPOWER
9 dni temu
Dino Polska S.A.  -  Drezdenko, Lubuskie
Dino to polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych. Obecnie oferujemy pracę na stanowisku: KASJER-SPRZEDAWCA NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU? Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ! NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY: Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania...
3 dni temu
Drezdenko, Lubuskie
Rossmann SDP Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kasjer – Sprzedawca do Drezdenka Nasi pracownicy na tym stanowisku odpowiadają za obsługę klientów zgodną z naszymi standardami: sprawne obsługiwanie klientów przy kasie, pomoc i doradzanie podczas zakupów. Ważną częścią...
11 dni temu