Średnia wypłata: zł4224 /miesięcznie

Więcej statystyk

Zakres obowiązków: - obsługa kasy fiskalnej, możliwość przyuczenia - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów Godziny pracy: 05:30 - 22:45 System czasu pracy: dwuzmianowy Umowa na okres próbny - 3 miesiące...
Zasugerowane
Umowa
Bezpośredni pracodawca

"DINO POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA

gm. Psary, Śląskie
2 dni temu

4360 zł

- obsługa kasy fiskalnej, możliwość przyuczenia - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów Godziny pracy: 05:30 - 22:45 System czasu pracy: dwuzmianowy Umowa na okres próbny - 3 miesiące
Praca na pełen etat
Umowa

“DINO POLSKA” SPÓŁKA AKCYJNA

6 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów dowolne. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Mile widziana umiejętność obsługa kasy fiskalnej. Książeczka do celów...
Zasugerowane
Umowa o pracę

SKLEP WIELOBRANŻOWY Ewa Warmuz

23 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 360 PLN System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną...

DINO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

7 dni temu