8300 - 9500 zł

Zakres obowiązków: transport międzynarodowy (2-3 wyjazdy tygodniowo); Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: karta kierowcy z kodem 95, aktualne badania Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|122
Praca na pełen etat
Podróż służbowa

USŁUGI TRANSPORTOWE ŁUKASZ LEŚNIAK

Jarosty, gm. Moszczenica, Łódzkie
26 dni temu

6000 - 7000 zł

Zakres obowiązków: Transport towarów na terenie kraju praca w godzinach: 08:00 - 16:00; 20:00 - 04:00 codzienne powroty do domu Wykształcenie: zasadnicze branżowe Inne wymagania: kwalifikacje zawdowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|122
Praca na pełen etat
Codzienne powroty do domu

WIKO-TRANS TRANSPORT I SPEDYCJA ŁUKASZ DĄBEK

Gazomia Nowa, gm. Moszczenica, Łódzkie
13 dni temu
 ...Wiedza i doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych; Gotowość do pracy w nienormowanym trybie; Prawo jazdy kategorii B; Komunikatywność; Łatwość w nawiązywaniu relacji; Dobre zdolności organizacyjne. Umowa o pracę; 3 miesiące, kolejna umowa...
Prawo jazdy kat B
Umowa o pracę
Umowa
Ciekawy zawód

LeasingTeam Group

Moszczenica, gm. Moszczenica, Łódzkie
4 dni temu