6000 zł

Zakres obowiązków: - dostarczanie towaru z miejsca załadunku do miejsca przeznaczenia - pomoc przy załadunku - dbanie o powierzone mienie - wykonywanie transportu w ścisle określonym terminie Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: prowadzenie pojazdu...
Prawo jazdy kat B
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Grodzisku Wielkopolskim

Rakoniewice, Wielkopolskie
1 dzień temu

12000 zł

Zakres obowiązków: praca przy budowie sieci kanalizacji sanitarnej Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

ZINSTAL-IZOL-GAZ Ferdynand Kaczor i syn sp.k.

Ruchocice, gm. Rakoniewice, Wielkopolskie
14 dni temu
 ...o pozytywny wizerunek firmy Nasze wymagania wykształcenie minimum średnie dobra organizacja pracy własnej prawo jazdy kat. B To oferujemy umowę o pracę na pełen etat pracę na terenie powiatu zamieszkania kandydata konkurencyjne wynagrodzenie...
Praca na pełen etat
Umowa

Agrolok Sp. z o.o.

14 dni temu