1790,3 zł

Zakres obowiązków: Kelner Wykształcenie: średnie branżowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Lesku

Myczkowce, gm. Solina, Podkarpackie
15 dni temu
Opis stanowiska: • Praca na jednym z barów w naszym Hotelu (Klub muzyczny Jamna, Kawiarnia Panorama, Restauracje a’la carte, Karczma bary sezonowe oraz eventowe) • Obsługa Gości przy barze • Otwarcie/Zamykanie zmian na danej przestrzeni • Wprowadzanie sugestii do...
Zasugerowane
Praca sezonowa
Umowa o pracę
Umowa zlecenie

Agnieszka Szmigielska

Ustrzyki Dolne, Podkarpackie
29 dni temu
Zakres obowiązków: • doświadczenie w obsłudze Gościa w branży gastronomicznej, • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym, • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu relacji, • wysoka kultura osobista, • umiejętność pracy w zespole, • znajomość języka angielskiego...
Praca zmianowa

29 dni temu