Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Kelner kelnerka Mielec, Podkarpackie

4 oferty

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Nowa

KELNER

17 zł / stawka godzinowa

Piccola Italia Emanuele Memmola

Kelner Praca na II zmiany, pracodawca oferuje też możliwość pracy w równoważnym systemie czasu pracy Inne wymaganiaDoświadczenie Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką godzinowąZmianowoscdwie zmiany
Mielec, Podkarpackie
1 dzień temu
Nowa

KELNER/KELNERKA

HOTEL CRISTAL PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obsługa gości restauracji, Serwowanie dań i napojów, Obsługa imprez okolicznościowych, Obsługa baru, Obsługa cateringu.Rodzaj zatrudnieniaUmowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługZmianowoscnie dotyczyWyksztalceniaśrednie ogólnokształcące, brak
Dąbrowa Tarnowska, Małopolskie
Nowa

kelner

2600 zł

MCK Dąbrowa Tarnowska

Zakres obowiązków: obsługa klienta, Wymagania konieczne Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ :brak Wymagania inne komunikatywność, pracowitość, osoba uśmiechnięta
5 dni temu
Nowa

KELNER-BARMAN

2600 zł

Firma Handlowo Usługowa WEDETA s.c. Edward Ukleja,Teresa Ukl...

Obsługa kelnerska sali, imprez, obsługa rejestracji w hotelu, obsługa hotelu. (8:00-14:00, 14:00-22:00)Inne wymaganiaWykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie zawodowe, mile widziana znajomość języka angielskiego, dyspozycyjność.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na...
Radomyśl Wielki, Podkarpackie

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.