4242 zł

Zakres obowiązków: OBSŁUGA KLIENTA, PODAWANIE POSIŁKÓW, PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|100

ZMIANA KLIMATU OPOCZNO PODWÓJNIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWI...

Opoczno, Łódzkie
1 dzień temu
Numer oferty: StPr/24/0317 Obowiązki: OBSŁUGA KLIENTA, PODAWANIE POSIŁKÓW, PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wykształcenie: ~ zasadnicze...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

22 godziny temu

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa konsumentów na sali, obsługa kasy fiskalnej, utrzymywanie porządku na zajmowanym stanowisku Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Osoba: sumienna, operatywna, lubiąca kontakt z klientami.

MARIAN JANISZEK I WSPÓLNICY MAR-ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODP...

Gielniów, gm. Gielniów, Mazowieckie
16 dni temu