Numer oferty: StPr/24/0795 Obowiązki: obsługa gości, utrzymanie czystości na stanowisku pracy, praca w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00 Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Niemodlin, Opolskie
2 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa gości, utrzymanie czystości na stanowisku pracy, praca w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00 Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych Umiejętności i uprawnienia...
Praca na pełen etat

Centrum Usługowe MOTEL DOMINO s.c.

3 dni temu

28,1 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Pracownik obsługi klienta: przyjmowanie zamówień od klientów, podawanie dań do stolika, obsługa kasy fiskalnej w Bistro w Turawie Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Zasugerowane

OAZA ANNA RUDNICKA

Turawa, gm. Turawa, Opolskie
miesiąc temu
Numer oferty: StPr/24/0599 Obowiązki: Pracownik obsługi klienta: przyjmowanie zamówień od klientów, podawanie dań do stolika, obsługa kasy fiskalnej w Bistro w Turawie Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ pomaturalne/policealne Miejsce pracy...
Zasugerowane