Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Kelner kelnerka Piaseczno, Mazowieckie

2 oferty

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę

Wyniki wyszukiwania:

Restauracja Pałacyk Pod Jodlami poszukuje Kelnerów/ Kelnerki

Pałacyk Pod Jodłami Ewa Faulhaber

Pałacyk Pod Jodłami na ternie Piaseczna, poszukuje do nowo powstałej Restauracij, Kelnerów/ Kelnerek , oraz Kierownika Saly Restauracyjnej. Oferujemy bardzo dobre wynagrodzenie, wyżywienie rodzinną atmosferę. Dołącz do nas . Wymagane, Dłuższe doświadczenie w tym zawodzie...
Piaseczno, Mazowieckie
2 dni temu

Kelner

2600 zł

"PARTY SERVICE" ANDRZEJ MIKUSZEWSKI

Zakres obowiązków: PI obsługa klientów indywidualnych i obsługa imprez Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: OFERTA ADRESOWANA DO OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W PUP PIASECZNO Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|100
Gołków, gm. Piaseczno, Mazowieckie
2 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 16 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.