ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych Inne wymagania: Osoba: sumienna, operatywna, lubiąca kontakt z klientami. Przeznaczone...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa

MARIAN JANISZEK I WSPÓLNICY MAR-ROM sp. z o.o.

gm. Gielniów, Mazowieckie
miesiąc temu

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa konsumentów na sali, obsługa kasy fiskalnej, utrzymywanie porządku na zajmowanym stanowisku Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Osoba: sumienna, operatywna, lubiąca kontakt z klientami.

MARIAN JANISZEK I WSPÓLNICY MAR-ROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODP...

Gielniów, gm. Gielniów, Mazowieckie
16 dni temu

4360 zł

- obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów
Praca na pełen etat

“DINO POLSKA” SPÓŁKA AKCYJNA

gm. Odrzywół, Mazowieckie
9 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Zawody: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1) Uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych Inne wymagania: [Umiejętność 2] : mile widziane doświadczenie na podobnym...
Zasugerowane
Praca na pół etatu

ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Przysucha, Mazowieckie