1790,3 zł

Zakres obowiązków: Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Żywcu

Żywiec, Śląskie
18 dni temu
 ...Kelner / Kelnerka Miejsce pracy: Lipowa (pow. żywiecki) Twój zakres obowiązków Przyjmowanie zamówień od klientów i przekazywanie ich do kuchni. Serwowanie posiłków i napojów zgodnie z zamówieniem. Obsługa klienta w restauracji, odpowiadanie na pytania i...
Zasugerowane
Praca stała
Praca fizyczna
Umowa zlecenie
Umowa
Praca wieczorami
Elastyczny czas pracy

HOTEL ZIMNIK sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Lipowa, gm. Lipowa, Śląskie
3 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: gastronomiczny Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

Milówka, gm. Milówka, Śląskie
22 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

21 dni temu