Średnia wypłata: zł4080 /miesięcznie

Więcej statystyk

 ...Kelner / Kelnerka Miejsce pracy: Kamień Śląski (pow. krapkowicki) Twój zakres obowiązków poszukujemy, chętnej do pracy, uśmiechniętej, komunikatywnej osoby praca w tygodniu oraz w weekendy, dodatkowa lub na stałe-wszystko zależy od Ciebie Nasze wymagania...
Zasugerowane
Praca stała
Tydzień
Weekendowy system

SILESIA RING sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kamień Śląski, gm. Gogolin, Opolskie
22 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0060 Obowiązki: praca w restauracji, obsługa imprez, dyspozycyjność- praca również w weekendy, możliwość pracy w niepełnym wymiarze Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: dyspozycyjność chęci do pracy Wykształcenie...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

20 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Praca w restauracji w Kamieniu Śląskim, możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Agencja Artystyczno-Eventowa ANART ANITA NICPOŃ

13 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: praca w restauracji, obsługa imprez, dyspozycyjność- praca również w weekendy, możliwość pracy w niepełnym wymiarze Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

PHU Restauracja Kamieniec Anna Jaskuła

11 dni temu