ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN Opis wynagrodzenia...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Dwie zmiany

Granatoil Graniszewscy Sp. J.

Sulejówek, Mazowieckie
22 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: obsługa gośi w restauracji, wydawanie posiłków, przyjmowanie zamówień, dbanie o stanowisko pracy oraz o powierzony sprzęt Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

"GRANATOIL" GRANISZEWSCY SPÓŁKA JAWNA

Zagórze, gm. Halinów, Mazowieckie
22 dni temu
 ...podjęcia pracy przy obsłudze hotelowej w Radzyminie na różnych stanowiskach, m.in.: - kucharz, - pomoc kuchenna, - kelnerka/kelner - pokojówka - pracownik gospodarczy Możliwość wyboru stanowiska zgodnie z kwalifikacjami. Zapewniamy umowę o pracę. Potrzebna...
Zasugerowane
Umowa

Lavoro

Ząbki, Mazowieckie
19 godzin temu