Średnia wypłata: zł4679 /miesięcznie

Więcej statystyk

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: obsługa gości hotelu na sali konsumpcyjnej Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

1. WHITE HOTEL JAN ROMANIUK 2. PHU ROMAN JAN ROMANIUK

Krynica Morska, Pomorskie
8 dni temu

4700 zł

Zakres obowiązków: obsługa gości na sali konsumpcyjnej Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Ośrodek Wczasowy PERKOZ

26 dni temu
 ...Kelner / Kelnerka Miejsce pracy: Krynica Morska Twój zakres obowiązków Profesjonalna obsługa gości hotelowych, w tym przyjmowanie i serwis zamówień, rozliczanie rachunków gości, pomoc na recepcji Obsługa gości indywidualnych oraz grup zorganizowanych Dbanie...
Zasugerowane
Praca stała
Ciekawy zawód
Umowa

BIG ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ M.B. GROBLEWSCY sp.j.

5 dni temu

1790,3 zł

 ...Nauka bonowania posiłków na systemie gastronomicznym (GastroPOS) Rozliczanie Gości Rozliczanie zmiany Samodzielne wykonywanie pracy na stanowisku kelner/ka w celu zdobycia praktycznych umiejętności i doświadczenia zawodowego Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Braniewie

Frombork, Warmińsko-Mazurskie
7 dni temu