Numer oferty: StPr/24/0334 Obowiązki: obsługa gości Restauracji Jantarowa- Jantar praca całoroczna Wymagania: Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Miejsce pracy: Gdańska 3K, 82-103 Jantar, powiat: nowodworski, woj: pomorskie ...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Jantar, gm. Stegna, Pomorskie
2 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: obsługa kelnerska gości ośrodka wypoczynkowego Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Zasugerowane

ALGA ALICJA FELSKA

Sztutowo, Pomorskie
21 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: obsługa kelnerska gości na sali konsumpcyjnej Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

ORW BURSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 dni temu

4400 zł

Zakres obowiązków: obsługa gości Restauracji Jantarowa- Jantar praca całoroczna Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

FHU JANTAROWA EMILIA ULER

3 dni temu