27 zł / stawka godzinowa

Kelner/kelnerka Praca w pizzerii Trattoria Pizzeria Da Zio w godz. 12-23 (od poniedziałku do piatku + weekendy) wg grafiku
Praca na pełen etat
Praca w dni powszednie

K&D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mielec, Podkarpackie
23 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Kelner/kelnerka Praca w pizzerii Trattoria Pizzeria Da Zio w godz. 12-23 (od poniedziałku do piatku + weekendy) wg grafiku Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: doświadczenie

22 dni temu
 ...Numer oferty: StPr/24/0683 Obowiązki: Kelner/kelnerka Praca w pizzerii Trattoria Pizzeria Da Zio w godz. 12-23 (od poniedziałku do piatku + weekendy) wg grafiku Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

24 dni temu