Numer oferty: StPr/24/0474 Obowiązki: Podawanie posiłków, obsługa imprez. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Pozostałe wymagania: ~ Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku, książeczka...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Głębinów, gm. Nysa, Opolskie
5 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Podawanie posiłków, obsługa imprez. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku, książeczka zdrowia.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE TAJDUŚ TAJDUŚ...

1 dzień temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: wg. programu Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: WYMAGANIA: b/z KANDYDAT: brak PROGRAM: FEO STAŻ : 6 miesięczny Gwarancja zatrudnienia po stażu na okres 3 miesiecy w pełnym wymiarze czasu pracy
Praca na pełen etat
Gwarancja zatrudnienia

Powiatowy Urząd Pracy Nysie

Nysa, Opolskie
23 godziny temu