4500 zł

Zakres obowiązków: Kierowca samochodu ciężarowego do 3,5t -wywóz towaru do klientów. Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Praca na pełen etat

"AGAT" Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak

Jarocin, Wielkopolskie
1 dzień temu
”Wielkopolskie Centrum Recyklingu – Sp. z o.o. w Jarocinie” Poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Kierowca Wymiar pracy: pełny etat.   Wymagania: – wykształcenie min. zawodowe, – prawo jazdy kat. C+E, – karta kierowcy, – posiadanie aktualnych uprawnień, – doświadczenie...
Praca na pełen etat
Praca stała
Podróż służbowa
Umowa

Wielkopolskie Centrum Recyklingu

2 miesięcy temu
 ...Doświadczenie w pracy księgowej min. rok -Język angielski lub duński To oferujemy -Atrakcyjne zarobki -Umowę o prace lub umowę zlecenie -Elastyczne godziny pracy -Możliwość pracy zdalnej O nas Firma zajmuje się przewozami międzynarodowymi oraz wynajmem busa....
Zasugerowane
Dobre wynagrodzenie
Praca na pełen etat
Praca zdalna
Umowa
Umowa zlecenie
1/4 etatu
2-3 godziny w ciągu dnia
Elastyczny czas pracy

FALCON sp. z o.o.

Annapol, gm. Jarocin, Wielkopolskie
26 dni temu