ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Książeczka sanitarno epidemiologiczna,Prawo jazdy kat. B Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: ...
Zasugerowane
Umowa o pracę

PIEKARNIA CUKIERNIA WIELGOLAS SP. Z O.O. SP.K.

Pułtusk, Mazowieckie
22 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO Z PIECZYWEM FIRMOWYM Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wielgolas, gm. Obryte, Mazowieckie
21 dni temu

4242 zł

roboty ciągnikiem rolniczym przy budowie dróg
Praca na pełen etat

Sklep Spożywczo-Przemysłowy “OLA” Danuta Czerwińska

miesiąc temu
 ...Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne Twój zakres obowiązków transport chemii w cysternach i kontenerach chemicznych na terenie Unii Europejskiej działanie w interesie firmy i dbanie o jej dobre imię zaangażowanie oraz dbałość...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
System 3/1
Praca w dni powszednie

ROOS SPEDITION SP. Z O.O.