Numer oferty: StPr/24/0018 Obowiązki: zimowe utrzymanie dróg i chodników, wywóz nieczystości płynnych, utrzymanie czystości na terenie gminy pozezdrze Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. T Prawo jazdy...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Pozezdrze, gm. Pozezdrze, Warmińsko-Mazurskie
miesiąc temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prowadzenie pojazdu cięzarowego. Oferta skierowana dla osób powyżej 30 roku życia Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Węgorzewie

Węgorzewo, Warmińsko-Mazurskie
7 godzin temuNowa
 ...Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne Twój zakres obowiązków transport chemii w cysternach i kontenerach chemicznych na terenie Unii Europejskiej działanie w interesie firmy i dbanie o jej dobre imię zaangażowanie oraz dbałość...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
System 3/1
Praca w dni powszednie

ROOS SPEDITION SP. Z O.O.